Ubytování v Åhus

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Åhus. Najděte si jeden z hotelů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Åhus, kde najdeme města Yngsjö, Tosteberga, Fjälkinge, Kristianstad a Degeberga.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. Four-Bedroom Holiday Home in Ahus StarStarStarStar

Foto: Four-Bedroom Holiday Home in Ahus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Four-Bedroom Holiday Home in Ahus is set in Åhus. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV and 4 bedrooms. Kristianstad is 21 km from the holiday home.


2. Three-Bedroom Holiday Home in Ahus StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Ahus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Ahus is situated in Åhus. The accommodation is 19 km from Kristianstad. The holiday home includes 3 bedrooms and a living room with a TV. The accommodation is equipped with a kitchen with a dishwasher and a fridge.


3. Holiday home Prinsessans Väg Yngsjö StarStarStarStar

Foto: Holiday home Prinsessans Väg Yngsjö
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home Prinsessans Väg Yngsjö is situated in Åhus. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV, 4 bedrooms and a living room. The property has a sauna.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob714 - 1265 SEK za noc

Hotely v okolí Åhus

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Åhus jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Åhus. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Åhus.


4. Holiday home Flundrevägen K-944 StarStarStarStar

Foto: Holiday home Flundrevägen K-944
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 2.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Holiday home Flundrevägen K-944 is located in Yngsjö. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Kristianstad is 25 km from the holiday home. Malmo Airport is 99 km from the property.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osob780 - 1444 SEK za noc

5. Two-Bedroom Holiday Home in Fjalkinge StarStarStarStar

Foto: Two-Bedroom Holiday Home in Fjalkinge
Lokalita: Fjälkinge
Vzdálenost: 2.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Two-Bedroom Holiday Home in Fjalkinge is located in Fjälkinge. The holiday home features sea views and is 18 km from Kristianstad. This holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher.


6. Holiday home Råkvägen Yngsjö StarStarStarStar

Foto: Holiday home Råkvägen Yngsjö
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 2.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Holiday home Råkvägen Yngsjö is located in Yngsjö. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Kristianstad is 26 km from the holiday home. The nearest airport is Malmo Airport, 100 km from the property.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osob783 - 1014 SEK za noc

7. Holiday Home Yngsjö with Fireplace 02 StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Yngsjö with Fireplace 02
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 2.9 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday Home Yngsjö with Fireplace 02 is located in Yngsjö. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. At the holiday home guests are welcome to take advantage of a sauna.


8. Holiday home Siriusv. Yngsjö StarStarStarStar

Foto: Holiday home Siriusv. Yngsjö
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 4.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home Siriusv. Yngsjö is set in Yngsjö. The accommodation is 29 km from Kristianstad. This holiday home is equipped with 4 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen with a microwave and a fridge. A TV is provided.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
10 osob780 - 1274 SEK za noc

9. Three-Bedroom Holiday Home in Yngsjo StarStarStarStar

Foto: Three-Bedroom Holiday Home in Yngsjo
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 4.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Three-Bedroom Holiday Home in Yngsjo is situated in Yngsjö. The accommodation is 28 km from Kristianstad. This holiday home features a living room and a fully equipped kitchen. A TV is available. Malmo Airport is 96 km away.


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: