Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Åhus. Najděte si jeden z hotelů, penzionů, hostelů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Åhus, kde najdeme města Yngsjö, Tosteberga, Fjälkinge, Kristianstad a Degeberga.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Lindelunda Bed & Breakfast 

Foto: Lindelunda Bed & Breakfast
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
87 %

Situated 3.5 km from Åhus town centre, this guesthouse offers breakfast, free Wi-Fi and rooms featuring a private bathroom with shower. Yngsjöstrand Beach is 1 km away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby495 - 895 SEK za noc
Vila se 4 ložnicemi
osob0 - 0 SEK za noc

2. B&B Åvägen 

Foto: B&B Åvägen
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Located in Åhus, B&B Åvägen provides accommodation with a seating area and flat-screen TV. A balcony with garden views is offered in each unit. A continental breakfast is available daily at the bed and breakfast. B&B Åvägen offers a barbecue.

Hotely v okolí Åhus

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Åhus jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Åhus. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Åhus.


3. Linda Gård 

Foto: Linda Gård
Lokalita: Yngsjö
Vzdálenost: 0.2 km
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Set in a 19th-century building, this B&B is 5 km from Åhus and 1 km from the long and sandy Yngsjö Beach. It offers individually decorated rooms with a flat-screen TV. Each private bathroom in Linda Gård’s guest rooms feature underfloor heating.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby750 - 980 SEK za noc
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
osoby700 - 900 SEK za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: